Razem: 0,00 zł

Filtruj według

Cena
74 149
Zapachy
więcej... mniej
Grupy zapachowe
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Kolekcja
więcej... mniej
Inne
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Gramatura
więcej... mniej
Filtruj

Świece zapachowe

Świece zapachowe

Świece zapachowe zbudują magię chwili, tworząc piękne wspomnienia i wspaniały klimat. Produkty dostępne w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością i produkowane są w zgodzie z naturą.

Świece Estéban Paris Parfums są tworzone przy użyciu starannie dobranych składników: 100% mieszanka wosków roślinnych i bawełniany knot. Światło płomienia świecy i uwodzicielski zapach łączą się, aby stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę.

Subtelne perfumy w formie świecy zapachowej w połączeniu z eleganckimi designem podkreślą również stylową aranżację wnętrza. Świece zapachowe nie tylko kuszą pięknymi zapachami, ale także wyglądem.

Dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu wpiszą się w każdą aranżację domu. Polecane są osobom, dla których wrażenia zmysłowe są na pierwszym miejscu – przekraczając próg domu od razu wyczuwalny jest delikatny, elegancki aromat. Kwiatowe, orientalne, a może owocowe? Wybierz swój zapach! Po wypaleniu świecy uzupełnisz ją nowym wkładem, możesz wybrać swój ulubiony zapach lub dobrać całkiem inny.