Razem: 0,00 zł

Historia:

Miłość od pierwszego wejrzenia, taki był początek marki Esteban. Niestrudzony gawędziarz Jean-Max Estéban wynalazca i  entuzjasta lotnictwa zakochał się w artystce uwielbiającej perfumy. Aby zdobyć jej serce zaprojektował delikatnie zdobione  totemy, wypełnione cennymi zapachowymi nutami.

Jego pragnieniem było podzielenie się z ukochaną emocjami i pokazanie jej świata poezji. Po podróży do Afryki stworzyli  zapach Teck & Tonka: drzewno-korzenną kolekcję nasyconą afrykańską sztuką, która przywołała wspomnienia o czerwonych  drogach, drewnianych domach i straganach przepełnionych przyprawami.

Resztę ich historii cechuje seria spotkań i przyjaźni odzwierciedlona w zapachach. Przyjaciółka i stylistka Primrose Bordier  zwana królową kolorów, upiększyła wygląd pierwszych kolekcji Esteban i przekonała zakochanych, aby rozszerzyli swoją  działalność. Tak też kolekcja za kolekcją, akcesoria za akcesoriami, firma na nowo odkryła sztukę perfumerii i rozwijała skrzydła.  Przepełnione poezją perfumy i akcesoria nadal urzekają swoim wyglądem jak i pobudzają zmysły.


5       CECH WYRÓŻNIAJĄCYCH MARKĘ

 1.       NIEPOWTARZALNY ZAPACH

Każdy z zapachów Esteban Paris Parfums to unikalne kompozycje, których receptura jest pilnie strzeżona. Bez względu na to czy jest to zapach świeży czy kwiatowy, baza zapachu pozostaje taka sama – wszystko za sprawą bursztynu i drzewnych nut, dzięki którym zapach jest trwały i elegancki.

2.       ELEGANCJA I BOGACTWO FRANCUSKIEGO STYLU

Każdy detal produktów począwszy od zapachów aż do wnętrza opakowań jest  dopracowany w najmniejszym szczególe. Elegancja i bogactwo detali idealnie oddają charakter zapachów.

3.       FRANCUSKI KNOW-HOW

Dzięki wieloletniej tradycji i wiedzy, produkty Esteban Paris Parfums są najwyższej jakości. Ponad 90% produktów jest produkowana we Francji z użyciem specjalnie wyselekcjonowanych materiałów.

4.       INNOWACYJNOŚĆ

Każdy z produktów Esteban Paris Parfums projektowany jest z myślą o wymagających konsumentach. Aby sprostać wymaganiom, marka poszukuje i wprowadza nowatorskie rozwiązania takie jak: ceramika z mikrootworami, odświeżacze ultradźwiękowe, pachnące produkty z drewna oraz 100% naturalne wymienne wkłady w świecach zapachowych.

5.       W ZGODZIE Z NATURĄ

Zapachy są produkowane bez szkodliwych dla zdrowia i środowiska ftalanów. Świece produkowane są z naturalnych składników. Większość opakowań nadaje się do recyklingu, a dodatkowo w ofercie dostępne są także uzupełniacze produktów, które przyczyniają się do zmniejszenia ilości odpadów.